Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Nie będzie debaty Czubińskiego z Włodarczykiem?

Utworzony przez były Kraśniczanin, 26 listopada 2010 r. o 22:08
A może wywiad z panem Piotrem przeprowadziłaby Monika Olejnik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się tylko zastanawiam dlaczego ludzie rozrzucające ulotki oczerniające Czubińskiego wrzucali do skrzynek ??? Skoro uważają że to jest prawda to dlaczego nie dostarczyli tego do rąk, dlaczego nie pukali do domów, tak jak to robią teraz z podziękowaniami, wcześniej sie bali pokazać twarze??? Zabrakło odwagi ??? i tka właśnie będzie wyglądał Kraśnik jeśli dokonamy niewłaściwego wyboru!!!!!!!!!!!!! Podrzucanie, kablowanie i nieszczery niby serdrczny uśmiech MW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTR CZUBIŃSKI NASZYM BURMISTRZEM !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debata powinna się odbyć w TVL a w żadnym przypadku w ktv !!! W ostatnich informacjach prostactwo i nieobiektywizm redaktorzynów z tej prywatnej telewizji sięgnęło dna, chociaż wydawało się że gorzej już być nie może. Tym wspieraniem naszymi podatkami tej żenującej telewizji powinien zająć się organ kontrolujący finanse gmin, bo to niedopuszczalne że 180tys rocznie pompuje się w takie propagandowe g... !! I jeszcze ktoś ma czelność gdzieś na forach pisać, że obecny burmistrz jest dobrym gospodarzem !! Zakłamanie ludzi nie zna granic, a wszystko dla kasy !!! Taki krzyk rozpaczy w ktv i wśród radnych wspierających Cz. można wytłumaczyć tylko jednym - "odcinanie świńskiego ryja od pełnego koryta to bardzo bolesny proces!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy mi się wywiad przeprowadzony przez panią Monikę Olejnik z panem Czubińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław Włodarczyk stchórzył nie przyjmując zaproszenia na debate pewnie sie boi.... ale cóż nie ma sie co spodziewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Mirosław Włodarczyk stchórzył nie przyjmując zaproszenia na debate pewnie sie boi.... ale cóż nie ma sie co spodziewać
Jeżeli miałbyś choć troszkę oleju w głowie to też byś zrezygnował. Co to za tv, już tv internetowa jest lepiej prowaadzona. I ci obiektywni, nie upolitycznieni redaktorzy pożal się Boze. Kto to takie coś zatrudnił????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Mirosław Włodarczyk stchórzył nie przyjmując zaproszenia na debate pewnie sie boi.... ale cóż nie ma sie co spodziewać
http://miroslawwlodarczyk.com/ ZGADZAM SIĘ I CHCĘ DEBATOWAĆ Z BURMISTRZEM CZUBIŃSKIM O PRZYSZŁOŚCI KRAŚNIKA. Szczegóły debaty pozostawiam do ustalenia pomiędzy sztabami kandydatów. Moim jedynym warunkiem jest poprowadzenie jej przez niezależne media i niezależnych dziennikarzy. Na taką formę debaty nie chce się jednak zgodzić Piotr Czubiński. Dzisiejsze spotkanie członków sztabów wyborczych potwierdziło, że burmistrz Czubiński obawia się debaty prowadzonej w niezależnym studio. Piotr Czubiński jest zainteresowany debatą wyłącznie w telewizji, która tylko w tym roku wyprodukowała programy finansowane z miejskiego budżetu za kwotę ponad 150 tysięcy złotych. Owa telewizja nie próbuje zachować nawet pozorów obiektywizmu w trakcie tej kampanii, o czym doskonale wiedzą mieszkańcy Kraśnika. Dzisiejsza rozmowa sztabów wyborczych ws. debaty udowadnia, że Piotr Czubiński chce odpowiadać wyłącznie na pytania zadawane przez przychylnych mu dziennikarzy w zaprzyjaźnionej z nim telewizji, nazywanie tego przedstawienia “debatą wyborczą” jest pozbawione sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że TV Kraśnik to telewizja tendencyjna. I trudno się dziwić. Każdy chwali tego, kto go karmi. Nie rozumiem jednak postawy pana Mirosława Włodarczyka. Wystarczył nic nie znaczący pretekst - ot, tylko miejsce debaty, a już pokazał nam kraśniczanom, że nie zależy mu na nas. Czekałem na debatę dość długo; chciałem poznać pana Włodarczyka; jego program i wizję "nowego Kraśnika". Zobaczyłem tylko puste krzesło, bo panu panie Mirosławie bardziej zależy na swoich kaprysach, niż na wyborcach. Postawił nas pan w bardzo trudnej sytuacji - oto mamy do wyboru kandydata sprawdzonego przez lata, który - jak każdy ma na swoim koncie dobre i złe uczynki oraz Pana - osobę uciekającą od wyborców; od problemów i informacji. Aż nie chcę myśleć, że taką strategię obierze Pan również jako burmistrz naszego miasta zostawiając nas samych sobie. Nie przystoi politykowi i kandydatowi na tak poważne stanowisko uciekać przed wyzwaniami. Jestem zaskoczony Pańską postawą i mimo całego do Pana szacunku przyznaję, że poddał Pan w wątpliwość swoje kompetencje. Teraz każdy z nas powinien dobrze się zastanowić, któremu kandydatowi oddać swój głos, bo - chociaż kampanię wyborczą uznał Pan za prywatną, wręcz osobistą, to jako mieszkańcy nie walczymy przecież o nazwiska lecz o naszą i naszych dzieci przyszłość. Przykro mi to powiedzieć, ale aura tajemniczości towarzysząca Panu panie Mirosławie w drugiej turze wyborów budzi grozę i wątpliwości co do przyszłości naszej i naszego od dzieciństwa miasta. To nasze miasto i chcemy tu pozostać, ale nie sami. Szkoda, że tak to Pan rozegrał. Z wyrazami szacunku - rodowity kraśniczanin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwując to miasto od kilkunastu lat mozna stwierdzic ze jest to prywatny folwark cz. Trzeba wspolczuc mieszkancom nie powiazanym z tym osobnikiem i tym niewinnym ludziom ktorzy przez takiego kogos cierpia i ktorzy zostali skrzywdzeni. struktury tego miasta i mechanizmy dzialania cz sa bardzo podobne do tych jakie funkcjonuja u jednego z naszych wschodnich sasiadow. Naprawde Krasniczanie jesli macie szanse cos zmienic to nie marnujcie tej okazji. ta epoka to juz przeszlosc. wystarczy tej fikcji i tego kabaretu. moze w koncu bedzie normalnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELEWIZJA KRAŚNIK,TO TELEWIZJA BURMISTRZA,MDLI MNIE ,GDY W KAŻDYCH INFORMACJACH TYLKO:BURMISTRZ ZROBIŁ TO,BURMISTRZ ZROBIŁ TAMTO.......,A POTEM NA ODMIANĘ POSEŁ ZROBIŁ TO......,POSEŁ ZAŁATWIŁ TAMTO..... WSZYSTKO CACY, MIÓD Z CYTRYNĄ.MYŚLĄ,ŻE LUDZIE W KRAŚNIKU,TO SKOŃCZONE MATOŁY-MY TEŻ DO SZKÓŁ CHODZILIŚMY I STUDIA SKOŃCZYLIŚMY.PISAĆ I CZYTAĆ UMIEMY.CZAS TĄ KRAŚNICKĄ KLIKĘ ROZBIĆ,TRZEBA PRZYWRÓCIĆ NORMALNOŚĆ.POZDROWIENIA DLA "PIĘKNYCH" KRAŚNICKICH SPIKEREK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dlaczego Wy nie widzicie tego w jaki sposób zachowuje się M.W. "Uzdrowię Kraśnik" stwierdzenie poniżej pasa,debata w tv Kraśnik odbyła się ale bez M.W. To było do przewidzenie, że M.W nie pojawi się,ale za to jego "prawa ręka" chwilę przed debata cyrki odstawiał. Po za tym przed debatą przedstawiono pytania do kandydatów, więc nie rozumiem zachowania M. W. przecież to była debata dla mieszkańców Kraśnika żeby zostało ocenione co każdy z kandydatów ma do zaoferowania dla mieszkańców i Kraśnika, tyle. Brak słów dla M. W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gada w góre dziada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...